Кількість
|
Вартість
|
||
|
Захист від сонця (Корея)
Сонячна погода – це не тільки гарний настрій, але й ризик для вашої шкіри. Навесні та влітку активність сонця збільшується, що може призводити як мінімум до появи пігментації у особливо чутливої шкіри. А в літній період надмірна сонячна активність часто є причиною опіків, надмірної сухості шкіри. І це не говорячи про те, що надмірне захоплення засмагою може призвести до появи новоутворень на шкірі. Але сидіти в доме – не вихід! Тим паче, що проблему можна вирішити, придбавши захист від сонця для шкіри!
Сонцезахисні засоби: як діють та які бувають?
Надмірний та постійний вплив ультрафіолету негативно позначається на стані шкіри: вона стає більш тонкою, зменшуються її захисні властивості. Це призводить як мінімум до надмірної сухості, передчасного старіння, появи пігментації. А сонячні опіки приносять разом із дискомфортом зневоднення, появу рубців. Найбільш небезпечним наслідком надмірного захоплення засмагою та перебуванням на сонці є поява злоякісних новоутворень.
Велика кількість сонця – це ще й активатор передчасного старіння шкіри. Вона втрачає багато вологи, через що виникають зморшки, втрачається пружність та еластичність. А пігментація тільки додає зайвих років.
Сонцезахисні засоби створені спеціально для того, щоб блокувати негативний вплив ультрафіолету. До їх складу входять спеціальні фільтри – хімічні або фізичні. Усі вони добре блокують промені, але дещо відрізняються один від одного.
Фізичні або мінеральні фільтри утворюють на поверхні шкіри прозору плівку, яка буквально віддзеркалює сонячні промені. Їх недоліком можна вважати лише те, що вони можуть бути помітними, залишаючи білий фініш. Але цей тип захисту працює саме так. Зазвичай у якості фізичних фільтрів виступають діоксин титану або оксид цинку. Саме такі фільтри рекомендовані для дітей, адже вони не поглинаються шкірою, а залишаються на її поверхні. Мають фізичні фільтри і недоліки – вони можуть бути комедогенними, а також потребують періодичного оновлення після купання, протирання рушником і т.п.
Хімічні або органічні фільтри не віддзеркалюють, а поглинають сонячне проміння, перетворюючи його на енергію. Зазвичай такі продукти мають вигляд крему, який не має кольору, швидко поглинається, не залишає по собі відчуття плівки. При виборі такого продукту враховуйте, для якого типу шкіри він призначений – сухої, чутливої, жирної. Це вказано на упаковці та має велике значення, адже неправильний засіб може погіршити стан шкіри.
Як обрати сонцезахисний засіб за SPF.
Усі сонцезахисні засоби мають маркування – SPF. Це фактор захисту від випромінювання. І чим він буде більшим, тим кращим виявиться цей захист – ви зможете довше перебувати на сонці без ризику опіків.
Всесвітня організація здоров’я рекомендує використовувати SPF 15 у повсякденному житті. Але вибір конкретного засобу залежить від типу шкіри. Якщо у вас вона світла та чутлива або якщо ви плануєте довго знаходитись на сонці, то краще обрати SPF 50.
Чому варто замовити сонцезахисні засоби у нас?
Інтернет-магазин Biodea пропонує великий вибір сонцезахисних засобів від азійських виробників. У нас ви знайдете лише оригінальну продукцію, яка довела свою ефективність та безпеку. Також в каталозі можна замовити декоративну та доглядову косметику, засоби для волосся, тіла, обличчя, безліч аксесуарів. Окрім цього, нашим покупцям ми пропонуємо такі переваги:
- вигідні пропозиції та акції;
- швидка доставка зручним для вас способом;
- допомога у виборі косметики;
- декілька варіантів оплати.
Щоб зробити замовлення, додайте бажаний товар до віртуального кошика. Далі вкажіть контактні дані, щоб ми могли підтвердити покупку та відправити її вам! По всім питанням звертайтесь до консультантів магазину!
FAQ
Коли потрібно наносити захист від сонця?
Робіть це за півгодини до виходу із дому, щоб засіб встиг подіяти.
Який крем потрібно обрати для чутливої шкіри?
Купуйте продукт із сонцезахисним фактором 50.
Чи підходить сонцезахист із мінеральними фільтрами для жирної шкіри?
Для жирної шкіри краще обрати продукт із хімічними фільтрами – вони не провокують висипань.
Який захист від сонця краще купити для дитини?
Дитині краще придбати крем на основі мінеральних фільтрів.
Як часто потрібно оновлювати сонцезахисний крем?
Робіть це кожні дві години, а також після купання.