Гранат та його властивості.

Гранат не тільки смачний фрукт, що має величезну кількість компонентів, включаючи вітаміни С, Р і групи В, мікроелементи. Він має антиоксидантну дію, підвищує імунітет, знижує ризик серцево-судинних та онкозахворювань, нормалізує артеріальний тиск. Його цінні якості були відомі ще з давніх-давен. Гранат вживали в їжу і використовували для боротьби з різними недугами, лікували лихоманку, анемію і зупиняли кровотечі. У Стародавній Греції він вважався символом життєвої енергії та любові та родючості. У світі натуральний гранат широко використовують у медицині і косметології. Цей фрукт має добрий хімічний склад, включає органічні кислоти, фолієву кислоту, залізо, кальцій та калій. Цей фрукт має цілющі властивості, запобігає передчасному старінню, виводить токсини та захищає від негативних впливів навколишнього середовища.

Переваги косметичних засобів із додаванням гранату.

При розробках нових доглядових продуктів для шкіри обличчя та тіла екстракт гранату є дуже затребуваним, завдяки своїм регенеруючим та захисним властивостям. Він має м'яку освітлювальну дію, дбайливо відбілює епідерміс і перешкоджає появі пігментних та вікових плям, ефективно захищає шкіру від негативного впливу УФ-випромінювання та блокує дію вільних радикалів. Косметичні засоби з екстрактом граната делікатно заспокоюють та знімають подразнення, живлять корисними речовинами, інтенсивно наповнюють шкіру цілющою вологою, пом'якшують та борються із запальними процесами. Доглядова косметика на основі натурального гранату стимулює синтез натурального колагену, покращує мікроциркуляцію крові, нормалізує обмінні та відновлювальні процеси. Гранат допомагає підтримувати тонус, омолоджує, регулює роботу сальних залоз, вирівнює структуру та зміцнює тургор шкіри.

Найпопулярніші засоби з екстрактом натурального гранату.

Завдяки своїм омолоджуючим та оздоровлюючим властивостям різні косметичні засоби на основі екстракту граната користуються величезною популярністю. Найцінніші якості граната позитивно впливають на наше здоров'я та загальний стан організму, що у свою чергу покращує зовнішній вигляд, колір та якість нашої шкіри. Екстракт натурального гранату часто входить до складу таких косметичних продуктів як:

Великою популярністю користуються креми з екстрактом граната для догляду за шкірою навколо очей. Вони делікатно доглядають за ніжною зоною, дбайливо освітлюють темні кола, прибирають синці та зморшки, підтягують структуру і глибоко зволожують. Не останнє місце займають засоби на основі натурального граната для зняття втоми та подразнення, боротьби із запальними процесами, втратою пружності шкіри та тьмяністю. Всі косметичні засоби з екстрактом граната сприятливо впливають на стан шкіри, підвищують пружність та еластичність, перешкоджають передчасному старінню, надають шкірі гладкості та шовковистості, не тільки усувають пігментні та вікові плями, але й причину їх появи. Екстракт натурального гранату активно використовується в антивіковій косметиці, очищаючих засобах, а також для зняття опіків та почервоніння після тривалого перебування на сонці. Такі засоби заспокоюють епідерміс, прискорюють регенерацію та швидко оновлюють та відновлюють дрібні пошкодження.