Цілющі властивості шовку у косметології.

Сучасна індустрія краси щороку радує своїх клієнтів величезним розмаїттям косметичних засобів для догляду за шкірою тіла, обличчя та волосся. Величезною популярністю стали користуватися засоби на основі протеїнів шовку. Їх отримують шляхом хімічної обробки шовку, а завдяки мікроскопічним розмірам, вони легко проникають у шари епідермісу та позитивно впливають на зовнішній вигляд та загальний стан шкіри. Протеїни шовку мають прекрасний склад і насичують шкіру корисними речовинами, сприяють глибокому зволоженню та високою здатністю швидко відновлювати пошкоджені ділянки. Шовк складається на 80% з білкових амінокислот, які допомагають підтримувати молодість та красу шкірного покриву, таких як: гліцин, серин, аланін. Косметичні продукти з шовком мають відмінне поглинання, захищають епідерміс від пересихання та зневоднення, утримують вологу в клітинах.

Переваги протеїнів шовку.

Шовк у косметиці — це незамінний інгредієнт, що входить до складу косметичних засобів для омолодження. Він є запорукою дійсно ефективного догляду не тільки за шкірою обличчя та тіла, а й за волоссям. Позитивний вплив косметичних засобів із протеїнами шовку на шкіру обличчя:

  • інтенсивне зволоження;
  • перешкода випаровуванню вологи;
  • загоєння мікроушкоджень;
  • глибоке живлення;
  • поліпшення пружності та еластичності;
  • розгладжування зморшок.

Різні косметичні продукти з шовком мають протизапальну дію та допомагають боротися з акне, захищають шкіру обличчя від негативних впливів навколишнього середовища та передчасного старіння. Також велику косметичну дію мають засоби з протеїнами шовку для тіла, вони підвищують тонус шкіри, пом'якшують та прибирають огрубілі ділянки. Завдяки шампуням та маскам з протеїнами шовку можна зміцнити корені, наситити волосся корисними речовинами, забезпечити еластичність та блиск.

В яких косметичних продуктах можна знайти протеїн шовку?

Найпопулярнішими косметичними засобами, які можна знайти на сайті є:

  • Сироватки та емульсії. Вони дозволяють швидко відновити епідерміс, зменшують глибину зморшок, покращують колір обличчя та тон шкіри.
  • Креми для обличчя. Наповнюють шкіру цілющою вологою, підвищують еластичність та роблять шкіру більш пружною та шовковистою, омолоджують, перешкоджають появі в'ялості та борються з в'яненням епідермісу.
  • Шампуні для волосся. Перешкоджають появі сухості, ламкості та тьмяності, борються з посіченими кінчиками, зменшують електризацію волосся та забезпечують гарний блиск.
  • Маски для волосся. Доповнюють догляд за волоссям, регулюють роботу сальних залоз, живлять та позитивно впливають на шкіру голови.

Завдяки своєму дивовижному впливу на шкіру, використовуючи якісну косметику з додаванням протеїнів шовку, ви зможете покращити зовнішній вигляд, оздоровити та уповільнити вікові зміни шкіри, надовго продовжити молодість та природну красу.