Частинки золота у косметології.

Люди з давніх-давен наділяли золото особливими властивостями. Сучасна індустрія краси не стоїть на місці, і з кожним роком на ринку з'являється все більше нових засобів для догляду за шкірою обличчя, тіла та волосся. Завдяки новим технологіям та розробкам косметика з використанням натуральних та активних компонентів здобула визнання та користується величезною популярністю. Одним із найвідоміших інгредієнтів, який можна побачити у косметичних засобах — є частинки золота. Косметична продукція, до складу якої входять мікрочастинки золота, розрахована, в першу чергу, на антивікову дію та усунення основної причини старіння епідермісу.

Плюси та мінуси золота для шкіри:

Очевидно, що використання косметичних засобів із золотом дає позитивні результати. Ці дані можна простежити і за відгуками покупців, і популярності цієї продукції. Косметика із золотом омолоджує та покращує зовнішній вигляд шкіри, підвищує її пружність та позитивно впливає на загальний стан та обмінні процеси. Колоїдне золото, крім омолоджуючої дії, має низку інших переваг:

  • нормалізує кислотність шкіри;
  • прискорює відновлювальні процеси;
  • покращує захисні функції;
  • виводить токсини;
  • розгладжує зморшки;
  • покращує мікроциркуляцію крові;
  • насичує киснем;
  • прискорює регенерацію клітин.

Завдяки наявності золотих частинок у косметичних засобах, уповільнюються процеси в'янення, в'ялості, тьмяності та сухості шкіри. Тому косметичні засоби із золотом вкрай необхідні віковій шкірі, проникаючи глибоко в клітини, вони посилюють вироблення натурального колагену та еластину, нормалізують лімфодренаж і надовго зберігають шкіру підтягнутою, свіжою та молодою.

Які бувають косметичні засоби з частинками золота?

Косметика з частинками золота стала дуже популярною завдяки топовим виробникам, які стали використовувати його у створенні кремів і масок для продовження молодості. Корейські виробники є одними з найголовніших розробників і постачальників нових трендів по всьому світу. Завдяки їм вкрай дорога та елітна косметика стала доступнішою для покупців. До списку засобів із частинками золота можна додати:

Косметичні засоби із золотом чудово вбираються та засвоюються, добре поєднуються з іншими активними компонентами, захищають від негативних впливів навколишнього середовища та мають антиоксидантну дію. Косметика з частинками золота — це сучасний еліксир молодості вашої шкіри. Вона сприяє вирішенню багатьох завдань, вирівнює структуру та згладжує недосконалості та дрібні дефекти шкіри, забезпечує інтенсивне зволоження та захищає від зневоднення, підвищує тонус та робить овал обличчя чіткішим, прискорює загоєння мікроушкоджень. Регулярне використання доглядових засобів у б'юті процедурах дозволятиме вам надовго продовжити молодість та красу шкіри.