Як правильно доглядати за шкірою рук?
Шкіра рук кожного дня стикається із великою кількістю негативних факторів. Саме тому вона може почати старішати раніше або загалом виглядати непривабливо. Сухість, лущення, тріщини, почервоніння, дискомфорт – все зовсім не сприяє гарному самопочуттю. Щоб всього цього уникнути, радимо ретельно доглядати за шкірою рук.
Як правильно доглядати за руками?
Догляд за шкірою рук повинен включати в себе не тільки крем, хоча він є дуже важливим для привабливого та здорового вигляду шкіри. Цей засіб краще мати із собою не тільки вдома, але й у зручному міні-форматі, щоб тюбик помістився у сумочку. Кожного разу після миття рук чи контакту із хімією краще змащувати руки, адже зволоження є базовою задачею.
Як правильно доглядати за руками:
- Миття. Звісно, цей етап навіть не обговорюється, адже кожен із нас миє руки після с повернення додому чи перед їжею. Але, якщо шкіра схильна до сухості та лущення, то варто придивитись до інших засобів, окрім звичайного мила. Радимо купити рідке мило без агресивних сульфатів, створена на основі неіоногенних ПАВ. Також цей складник треба шукати в мийних засобах для посуду. А ще краще – мити його, вдягаючи господарчі рукавички.
- Пілінг. Періодично потрібно робити пілінг шкіри рук, щоб відлущити відмерлі клітини епідермісу. Це розгладжує, прибирає тьмяність та неприємне відчуття шорсткості. Робіть процедуру приблизно 1-2 рази на тиждень.
- Догляд за нігтями. Потрібно не тільки вчасно робити манікюр, але й правильно підтримувати його красу. Використовуйте олії для кутикули, а також засоби для зміцнення нігтьової пластини.
- Зволоження. Регулярно користуйтеся кремами для рук – зволожувальними чи живильними. Останні найкраще підходять для зимового періоду, коли шкіра потребує додаткового джерела живлення. Такі засоби зазвичай ще захищають від несприятливих факторів – морозу та холодного вітру.
Окремо слід додати про сезонний догляд. Взимку шкіра особливо схильна до сухості та появи подразнень. Зверніть увагу на щільні живильні креми із захисними властивостями. Наносьте їх не пізніше, ніж за півгодини до виходу на вулицю. Влітку обирайте більш легкі креми із вмістом сонцезахисних фільтрів.
Раз на 2-3 тижні варто робити процедуру глибокого відлущування за допомогою спеціальних засобів із кислотами. Це може бути гліколева, молочна або саліцилова. Ці компоненти видаляють відмерлий епідерміс та активують процеси відновлення. Взимку пілінг можна робити частіше, а влітку – менше.
Маски для рук та їх користь.
Маска містить високу концентрацію корисних речовин, завдяки чому здатен покращити стан шкіри за одне застосування. А при регулярному ви отримаєте бажаний стійкий ефект. Маску можна робити періодично – раз на тиждень, а також за потреби, якщо руки є надто сухими та обвітреними.
Використання маски дозволить:
- відбілити шкіру, прибрати пігментацію;
- розгладити зморшки та попередити їх появу;
- прибрати сухість та лущення;
- підвищити пружність;
- прискорити загоєння дрібних ранок.
Живильні маски підвищують еластичність та пружність шкіри. Вони також насичують її цінними вітамінами, оліями, мінералами. Маски проти старіння шкіри попереджують появу вікових ознак, інші – борються з ними, візуально зменшуючи прояви. Регулярне використання цих засобів разом із кремами дозволяє зберегти молодість шкіри рук, запобігти віковим змінам. Для зимового періоду можна вибирати живильні маски, якщо є проблема сухості. Вікові продукти покликані вирішувати наявні проблеми, пов’язані із поступовим старінням шкіри.